System Restore یکی ازقابلیت های ویندوز است که با استفاده از آن می توانید کامپیوترتان را به تاریخ قبلی که ویندوز در آن به درستی و بدون مشکل کار می کرد، بازیابی کنید. در ادامه به شما نشان خواهیم داد چگونه از System Restore در ویندوز 8 استفاده کنید.

برای شروع، نشانه گر ماوس خود را به گوشه ی بالا و سمت راست صفحه برده و گزینه ی Search را انتخاب کنید. به جای انجام این کار می توانید دکمه ی Windows را روی صفحه کلید نگه داشته و سپس کلید Q را فشار دهید. سپس در جعبه ی جستجو، عبارت lsquo;Recoveryrsquo; را تایپ کنید. پس از آن در نوار سمت چپ گزینه ی Settings را انتخاب کرده و سپس روی آی lsquo;Recoveryrsquo; کلیک کنید.

Windows_8_Control_Panel_System_Restore_thumb

در پنجره ی باز شده گزینه ی Open System Restore را انتخاب نمایید.

به صورت پیشفرض در پنجره ی باز شده آخرین نقطه ی بازیابی ایجاد شده را خواهید دید. برای بازگشتن به این نقطه، روی دکمه ی Next و سپس Finish کلیک کنید. پس از آن PC شما به عقب باز خواهد گشت. این فرایند چند دقیقه طول می کشد و پس از آن سیستم شما ریستارت خواهد شد.

Windows_8_System_Restore_recommended_restore_point_thumb

به این شکل نیز می توانید عمل کنید. گزینه ی lsquo;Choose a different restore pointrsquo; را انتخاب کرده و Next را بزنید. اگر گزینه ی lsquo;Show more restore pointsrsquo; را فعال کنید، تمامی نقاط بازیابی موجود را خواهید دید. یکی از آن ها را انتخاب کرده، روی دکمه ی Next کلیک کرده و سپس دکمه ی Finish را انتخاب کنید. پس از آن PC شما به عقب باز خواهد گشت.

Choose_restore_point_thumb

ایجاد نقاط بازیابی (Restore Points)

همانطور که در قبل گفته شد، پنجره ی System Restore را با انتخاب گزینه ی Open System Restore اجرا کنید. سپس گزینه ی lsquo;Create a restore pointrsquo; را انتخاب نمایید. برای ایجاد یک نقطه ی بازیابی دلخواه، از پنجره ی باز شده روی دکمه ی lsquo;Creatersquo; کلیک کنید.

Create_System_restore_point_thumb

پس از آن از شما خواسته می شود تا برای نقطه ی بازیابی ایجاد شده یک نام انتخاب کنید. نام مورد نظرتان را تایپ کرده و سپس گزینه ی lsquo;Creatersquo; را انتخاب نمایید.

Name_restore_point_thumb

اگر برای استفاده از System Restore مشکلی دارید، در بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید.

حمایت ازوبانتشارو کپی با لینک زیربلامانع است

ریکاوری وبازیابی فیلم وعکس وآهنگ در اندروید وویندوز5مهر98

دکلمه های صوتی مهر98

دانلود ونصب درایور شناسایی سامسونگ98/5

ی ,restore ,گزینه ,سپس ,lsquo ,بازیابی ,را انتخاب ,گزینه ی ,system restore ,از آن ,و سپس ,open system restore

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
harmonicpayiz kiamsnag100 kalanshahrs terberober takbetsite namakaf salartarh jimhardteheart ronia92 skipurhebac